Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

РЕГЛАМЕНТ РОБОТИ
ІХ Міжнародного вокально-хорового конкурсу-фестивалю
«Хай пісня скликає друзів»

Завантажити регламент

ПАЛАЦ АКАДЕМІЧНИЙ
вул. Шиллера, 9

МАРМУРОВА ЗАЛА
ЧНУ імені Юрія Федьковича
вул. Коцюбинського, 2

23.04.2018

10.0014.30 – репетиція конкурсантів номінації «естрадний сольний спів», «народний сольний спів» (I – II вікові категорії) 10.00–14.00 – репетиція конкурсантів номінації «академічний сольний спів» (I – II вікові категорії), «вокал-дебют»

15.00 – урочисте відкриття конкурсу-фестивалю

16.00 – конкурсні виступи учасників номінації «естрадний сольний спів», «народний сольний спів» (I – II вікові категорії) 16.00 – конкурсні виступи учасників номінації «академічний сольний спів» (I – II вікові категорії), «вокал-дебют»
19.00–21.00 – репетиція конкурсантів номінації «естрадний сольний спів», «народний сольний спів» (III – IV вікові категорії) 19.00–21.00 – репетиція конкурсантів номінації «академічний сольний спів» (III – IV вікові категорії)

24.04.2018

9.00–10.45 – репетиція конкурсантів номінації «естрадний сольний спів», «народний сольний спів» (III – IV вікові категорії) 9.00–10.45 репетиція конкурсантів номінації «академічний сольний спів» (III – IV вікові категорії)
11.00 – конкурсні виступи учасників номінації «естрадний сольний спів», «народний сольний спів» (III – IV вікові категорії) 11.00 – конкурсні виступи учасників номінації «академічний сольний спів» (III – IV вікові категорії)
20.00–21.30 – репетиція конкурсантів номінації «хоровий спів», «вокальні ансамблі»

16.00 – концерт учасників номінації «академічний сольний спів»
(концертна зала Чернівецької обласної філармонії
ім. Дмитра Гнатюка)

25.04.2018 

9.00–10.45 – репетиція конкурсантів номінації «вокальні ансамблі» (естрадні, народні) 9.00–10.45 – репетиція конкурсантів номінації «вокальні ансамблі» (академічні), «хоровий спів» (I – II вікові категорії)
11.00 – конкурсні виступи учасників номінації «вокальні ансамблі» (естрадні, народні) 11.00 – конкурсні виступи учасників номінації «вокальні ансамблі» (академічні), «хоровий спів» (I – II вікові категорії)
18.00–21.30 – репетиція конкурсантів номінації «вокальні ансамблі» (академічні), «хоровий спів» (III – IV вікові категорії), аматорські колективи

16.00 – концерт учасників номінації «естрадний сольний спів»
(Палац Академічний)

26.04.2018 

екскурсії для учасників (за бажанням)

 

9.00–10.45 – репетиція конкурсантів номінації «вокальні ансамблі» (академічні), «хоровий спів» (III-IV вікові категорії), аматорські колективи
11.00 – конкурсні виступи учасників номінації «вокальні ансамблі» (академічні), «хоровий спів» (III – IV вікові категорії), аматорські колективи
17.00 – урочисте нагородження учасників та володарів II, III, IV, V ступенів номінацій:

  • «естрадний сольний спів» (I, II, III, IV вікові категорії);
  • «народний сольний спів» (I, II, III, IV вікові категорії);
  • «академічний сольний спів» (I, II, III, IV вікові категорії);
  • «вокальні ансамблі» (I, II вікові категорії)
  • «хоровий спів» (I, II вікові категорії)

19.00 – фестивальне нічне свято.
Виступи колективів із фестивальною програмою
(територія Резиденції митрополитів Буковини і Далмації)

27.04.2018

16.00 – Гала концерт та церемонія нагородження
Лауреатів I ступеня та володаря Гран-прі

Чернівецький академічний обласний
український музично-драматичний театр
імені Ольги Кобилянської
(Театральна площа, 1)

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.