Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

РЕГЛАМЕНТ
ІХ Міжнародного вокально-хорового конкурсу-фестивалю
«Хай пісня скликає друзів»

ПАЛАЦ АКАДЕМІЧНИЙ

вул. Шиллера, 9

МАРМУРОВА ЗАЛА

ЧНУ імені Юрія Федьковича
вул. Коцюбинського, 2

22.04.2018

13.00–16.00 – репетиція конкурсантів номінацій «хоровий спів», «ансамблі»

23.04.2018

9.30–14.00 – репетиція конкурсантів номінації «естрадний сольний спів», «народний сольний спів»

10.00–12.00 – репетиція конкурсантів номінації «академічний сольний спів»

15.00 урочисте відкриття конкурсу-фестивалю

16.30–18.30 – конкурсні виступи учасників номінації «естрадний сольний спів», «народний сольний спів» (I, II вікові категорії)

16.00–17.30 – конкурсні виступи учасників номінації «академічний сольний спів» (I, II вікові категорії)

 

19.00–21.00 – репетиція конкурсантів номінації «естрадний сольний спів», «народний сольний спів»

18.00–21.30 – репетиція конкурсантів номінацій «академічний сольний спів»

 

24.04.2018

9.00–10.50 – репетиція конкурсантів номінації «естрадний сольний спів», «народний сольний спів» (III, IV, V вікові категорії) 9.00–10.50 – репетиція конкурсантів номінації «академічний сольний спів»

 

11.00 – конкурсні виступи учасників номінації «естрадний сольний спів», «народний сольний спів» (III, IV, V вікові категорії) 11.00 – конкурсні виступи учасників номінації «академічний сольний спів» (III, IV, V вікові категорії)

 

13.30 – 15.00 перерва 13.30 – 15.00 перерва

15.00 – продовження конкурсних виступів учасників номінації «естрадний сольний спів», «народний сольний спів» (III, IV, V вікові категорії)

15.00 – продовження конкурсних виступів учасників номінації «академічний сольний спів» (III, IV, V вікові категорії)

 

19.30–21.30 – репетиція конкурсантів номінацій «хоровий спів», «ансамблі»

25.04.2018

8.00–10.50 – репетиція конкурсантів номінацій «ансамблі», «хоровий спів»

11.00 – конкурсні виступи учасників номінацій «ансамблі» (I, II вікові категорії), «хоровий спів» (I, II, V вікові категорії)

16.00–18.30 репетиція конкурсантів номінацій «хоровий спів»

15.00 – концерт духовної музики (храм Трьох Святителів на території Резиденції митрополитів Буковини і Далмації)

16.00 – концерт учасників номінації «естрадний сольний спів» (Палац Академічний)

19.00 – фестивальне нічне свято. Виступи колективів із фестивальною програмою (територія Резиденції митрополитів Буковини і Далмації)

26.04.2018

8.00–9.50 – репетиція конкурсантів номінацій «ансамблі», «хоровий спів»

10.00 – конкурсні виступи учасників номінації «ансамблі» (III, IV, V вікові категорії), «хоровий спів» (III, IV вікові категорії)

15.00 – концерт учасників номінації «академічний сольний спів» (Органна зала Чернівецької обласної філармонії ім. Дмитра Гнатюка)

18.00 – урочисте нагородження володарів II, III, IV, V ступенів (Мармурова зала)

27.04.2018

10.00 – екскурсії за бажанням

15.00 – Гала-концерт і церемонія нагородження Лауреатів I ступеня та володаря Гран-прі (Чернівецький академічний обласний український музично-драматичний театр імені Ольги Кобилянської, Театральна площа, 1)

 

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.