Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

УВАГА!
Лауреатам І, ІІ, ІІІ ступенів для отримання грошових премій,
подарунків необхідно 26 квітня надіслати на електронну пошту
(fest.choral@gmail.com)
Конкурсу-фестивалю
скан першої сторінки паспорту
та персонального ідентифікаційного номеру.

Усім Лауреатам І ступеня необхідно бути на Гала-концерті,
27 квітня, для виступів та отримання своїх нагород.

РЕЗУЛЬТАТИ КОНКУРСНИХ ВИСТУПІВ

Номінація «Академічний сольний спів»

І вікова категорія

  1. Сторожук Станіслав, м. Чернівці Дипломант V ступеня
  2. Цвик Софія, м. Чернівці Дипломант IV ступеня

ІІ вікова категорія

  1. Житняковська Єлизавета, м. Харків Дипломант V ступеня
  2. Балавлюк Олена, с. Великий Кучурів Дипломант V ступеня
  3. Гуцул Макарій, м. Чернівці Дипломант V ступеня
  4. Іванова Лілія, м. Чернівці Дипломант IV ступеня
  5. Климовська Ірина, м. Кривий Ріг Лауреат II ступеня
  6. Костенюк Анна, м. Чернівці Лауреат III ступеня
  7. Захаров Ярослав, м. Кривий Ріг Лауреат II ступеня

ІІІ вікова категорія

  1. Іваніцька Валентина, м. Надвірна Лауреат I ступеня
  2. Чаплак Анна, м. Чернівці Дипломант V ступеня
  3. Ковальчик Даниїла, м. Ужгород Лауреат II ступеня
  4. Стеблей-Дрібна Анастасія, м. Чернівці Дипломант V ступеня
  5. Домащук Олександра, м. Рівне Лауреат III ступеня
  6. Чепканич Олег, м. Ужгород Дипломант IV ступеня
  7. Кузьма Ганна, м. Ужгород Лауреат III ступеня

ІV вікова категорія

  1. Мельник Дмитро, с. Молниця Лауреат III ступеня
  2. Рокочук Анастасія, м. Чернівці Лауреат III ступеня
  3. Івахів Оксана, м. Івано-Франківськ Лауреат II ступеня
  4. Парасківа Іван,  м. Чернівці Дипломант V ступеня
  5. Карнаухова Анна, м. Полтава Лауреат I ступеня
  6. Пинчук Оксана, м. Івано-Франківськ Лауреат I ступеня
  7. Списюк Сергій, м. Полтава Дипломант IV ступеня
  8. Ільницька Оксана, м. Івано-Франківськ Лауреат III ступеня
  9. Руснак Наталя, м. Чернівці Лауреат II ступеня
  10. Добров’як Максим, м. Чернівці Дипломант V ступеня
  11. Вірста Іван, м. Чернівці Дипломант IV ступеня
  12. Пшеничко Алла, м. Чернівці Лауреат I ступеня
  13. Горних Ольга, м. Львів Лауреат II ступеня
  14. Сюй Вей Вей, Китай Дипломант IV ступеня
  15. Лялькіна Яна, м. Рівне Дипломант V ступеня
  16. Фігура Назар, м. Івано-Франківськ Дипломант IV ступеня
  17. Івасюк Ольга, м. Чернівці Лауреат II ступеня

V вікова категорія

  1. Іконяк Микола, м. Чернівці Лауреат II ступеня
  2. Чжан Чун, Китай Лауреат I ступеня

Номінація «Естрадний сольний спів»

І вікова категорія 

  1. Корольова Єлизавета, м. Слов’янськ Дипломант IV ступеня
  2. Гасимова Ельвіра, м. Хмельницький Лауреат II ступеня
  3. Сидорчук Вероніка, м. Харків Лауреат III ступеня

ІІ вікова категорія 

  1. Пристайко Дана, м. Чернівці Лауреат II ступеня
  2. Ластівка Анастасія, м. Чернівці Лауреат III ступеня
  3. Комісарчук Максим, м. Чернівці Лауреат I ступеня
  4. Прокопець Іулія, м. Чернівці Дипломант IV ступеня

ІІІ вікова категорія 

  1. Попова Софія, м. Харків Лауреат II ступеня
  2. Штефуник Юлія, м. Чернівці Лауреат II ступеня
  3. Хоміга Даніела, м. Чернівці Лауреат I ступеня
  4. Задорожна Антоніна, м. Київ Лауреат I ступеня
  5. Щетініна Вероніка, м. Харків Дипломант IV ступеня
  6. Женжеруха Андрій, м. Полтава Дипломант IV ступеня
  7. Савчук Максим, м. Хмельницький Лауреат III ступеня
  8. Кондратюк Анастасія, м.Полтава Дипломант V ступеня

ІV вікова категорія 

  1. Закурдаєва Юлія, м.  Київ Лауреат II ступеня
  2. Дяченко Людмила, м.Чернівці Лауреат I ступеня
  3. Босенко Анастасія, м. Полтава Лауреат III ступеня
  4. Стругар Таїсія, м. Чернівці Лауреат II ступеня
  5. Костя Ігор, м. Чернівці Дипломант IV ступеня
  6. Скібіцька Анастасія, м. Київ Дипломант IV ступеня
  7. Чжан Хой, м. Луань (Китай) Лауреат II ступеня
  8. Пайлик Андрій, м. Чернівці Дипломант V ступеня
  9. Лутчак Ірина, м. Чернівці Дипломант V ступеня
  10. Петрюк Богдан, м. Чернівці Дипломант IV ступеня

V вікова категорія

  1. Гуска Ольга, м.Чернівці Лауреат III ступеня

Номінація «Народний сольний спів»

ІІ вікова категорія

  1. Якобець Данієла, м. Чернівці Лауреат II ступеня

ІІІ вікова категорія

  1. Петруняк Світлана, м. Чернівці Лауреат I ступеня

ІV вікова категорія 

  1. Джейкоб Алан, Індія Дипломант V ступеня

 

Номінація «Ансамблі»

ІІ вікова категорія

  1. Ансамбль хлопчиків «Зірка надії», м. Чернівці Лауреат III ступеня
  2. Дует Слепінюк Джулія, Ряба Катерина, м. Чернівці Лауреат II ступеня
  3. Дует «Cover», м. Хмельницький Лауреат I ступеня

ІІІ вікова категорія

  1. Вокальний дует «Primavera», м. Ужгород Лауреат I ступеня
  2. Дует «Подружки», м. Чернівці Лауреат II ступеня

ІV вікова категорія

  1. Дует «Speranta», м. Чернівці Лауреат II ступеня
  2. Вокальна формація «Весняний подих», м. Чернівці Лауреат I ступеня
  3. Студентський фольклорний ансамбль «Буковиночка», м. Чернівці Лауреат I ступеня
  4. Квартет «ТеМІрО», м. Чернівці Лауреат III ступеня

V вікова категорія

  1. Народний аматорський вокальний ансамбль «Мальви», м. Полтава Лауреат III ступеня
  2. Фольклористичний колектив «Дана», м. Харків Лауреат II ступеня
  3. Народне аматорське вокальне тріо «Оріана», м. Гоща, Рівненська обл. Лауреат III ступеня
  4. Студентський вокальний ансамбль «БукМед», м. Чернівці Лауреат I ступеня
  5. Гурт «Сина квітка», м. Чернівці Лауреат III ступеня

Номінація «Хоровий спів»

І вікова категорія

  1. Хор «Райдуга», м. Хмельницький Лауреат II ступеня
  2. Хор хлопчиків «Менестрелі», м. Київ Лауреат I ступеня
  3. Хор «Райдуга», м. Хмельницький Лауреат II ступеня

ІІ вікова категорія

  1. Дитячий хор «Scherzo», м.Чернівці Лауреат I ступеня
  2. Зразковий дитячий хор «Кредо», м. Рівне Лауреат I ступеня

ІІІ вікова категорія

  1. Хор студентів музичного училища «Subito», м. Чернівці Гран-прі

ІV вікова категорія

  1. Жіночий хор «Anima», м. Чернівці Лауреат I ступеня
  2. Жіночий хор «Anima», м. Харків Лауреат II ступеня
  3. Студентський мішаний хор, м. Івано-Франківськ Лауреат I ступеня

V вікова категорія

  1. Народна аматорська чоловіча хорова капела «Дзвін», м. Чернівці Лауреат III ступеня
  2. Чоловіча хорова капела ім. Б. Волосянка «Сурма», м. Івано-Франківськ Лауреат I ступеня
  3. Народна хорова капела «Мрія», м. Львів Лауреат I ступеня
  4. Народний аматорський хор «Любисток», с. Коболчин Лауреат II ступеня
  5. Дівочий хор «Зґарда», м. Львів-Винники Дипломант IV ступеня
  6. Народний аматорський ансамбль пісні та танцю «Трембіта», м. Чернівці Лауреат I ступеня
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.