Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

THE ORDER OF COMPETITIVE PERFORMANCES

14.05.2019, вівторок

Конкурсні виступи учасників номінації
«Академічний сольний спів»

I вікова категорія

14:30

  1. Черниш Ганна, Чернівці
  2. Мороз Поліна, Хмельницький
  3. Баранов Любомир, Хмельницький
  4. Павленко Емілія, Київ

 II вікова категорія

15:00

  1. Сингаївська Марія, Васильків
  2. Джуман Олена-Марія, Львів
  3. Мариняк Софія, Львів

15:30 – 16:25 перерва

16:30

  1. Мельник Анастасія, Чернівці
  2. Слепінюк Джулія, Чернівці
  3. Доколова Софія, Хмельницький
  4. Сугай Мирослава, Хмельницький
  5. Кушніренко Анна, Київ
  6. Рандюк Романа, Вижниця

IІI вікова категорія

17:20

  1. Щур Володимир, Хмельницький
  2. Марчук Діана-Марія, Чернівці
  3. Гриценко Олександра, Чернівці
  4. Усик Марія, Чернігів
  5. Червенко Катерина, Васильків

V вікова категорія

18:00

  1. Меньков Валентин, Чернівці
  2. Ірина-Соломон Еліза-Парасківа, Румунія
  3. Лось Світлана, Житомир
  4. Пренделас Наталія, Біла Церква

15.05.2019, середа

Конкурсні виступи учасників номінації
«Академічний сольний спів»

 IV вікова категорія

10:00

  1. Пилип’юк Юліана, Івано-Франківськ
  2. Янь Менькунь, КНР
  3. Цзянь Тяньюй, КНР
  4. Дроник Соломія, Івано-Франківськ
  5. Мигович Микола, Львів
  6. Парасківа Іван, Чернівці
  7. Маркович Роман, Львів

11:30

Конкурсні виступи учасників номінації
«Вокал-дебют»

  1. Куделько Даша, с. Клішківці
  2. Гордяк Любов, Чернівці
  3. Деордійчук Вікторія, с. Клішківці
  4. Манзюк Володимир, Хмельницький
  5. Ансамбль «Веселі нотки-малючки», с. Клішківці

16.05.2019, четвер

Конкурсні виступи учасників номінації
«Ансамблі»

IV вікова категорія

10:00

  1. Тріо бандуристок «Троянда», Чернівці
  2. Дует: Костя Ігор, Петрюк Ніколетта, Чернівці

V вікова категорія

10:20

  1. Вокальний ансамбль «Melos», Вінниця
  2. Народний аматорський педагогічний вокальний ансамбль «Оберіг», Біла Церква
  3. Дует «Любисток», Полтава
  4. Вокальний квартет «Бельканто», Івано-Франківськ

Конкурсні виступи учасників номінації
«Хоровий спів»

IV вікова категорія

11:00

  1. Академічний хор «Сонячний струм», Теребовля
  2. Студентський академічний хор музичного училища ім. Д. Січинського, Івано-Франківськ

V вікова категорія

11:30

  1. Народна аматорська чоловіча хорова капела «Дзвін» ім. Т. Стінкового викладачів та співробітників ЧНУ імені Юрія Федьковича, Чернівці
  2. Ансамбль пісні і танцю «Трембіта» БДМУ, Чернівці
  3. Аматорський камерний хор, Умань
  4. Народний аматорський хор «Деснянські зорі», село Вища Дубечня, Київська область
  5. Хор «Диво калинове», село Рахни-Лісові
  6. Хор «Жайвір», Полтава
  7. Хорова група народного ансамблю пісні і танцю «Колос», Київ

17.05.2019, п’ятниця

Конкурсні виступи учасників номінації
«Ансамблі»

I вікова категорія

10:00

  1. Ансамбль «Веселкові ноти», Чернівці
  2. Ансамбль «Веселі нотки», с. Клішківці
  3. Вокальний ансабль «Мрія», Київ

II вікова категорія

10:30

  1. Дует: Марія Сингаївська, Олександра Лисенко, Васильків
  2. Тріо «Мрії», Чернівці
  3. Вокальний ансамбль, Чернівці

ІII вікова категорія

11:00

  1. Ансамбль «Arcobaleno», Маріуполь

Конкурсні виступи учасників номінації
«Хоровий спів»

I вікова категорія

11:10

  1. Хор «Камертон», Чернівці

ІI вікова категорія

11:20

  1. Хор «Зоринка», Кропивницький
  2. Хор старших класів «Надія», Львів
  3. Зразковий хор «Радість», Васильків
  4. Дитячий хор «Scherzo», Чернівці
  5. Дитячий хор «Capriccio»,Молдова
  6. Хор хлопчиків «Vivace», Чернівці

14.05.2019, вівторок

Конкурсні виступи учасників номінації
«Естрадний сольний спів»

I вікова категорія

14:30

  1. Запаранюк Дарья, Чернівці
  2. Халілова Мадіна, Чернівці
  3. Щукіна Анастасія, Чернівці
  4. Гаврилян Ангеліна, Чернівці
  5. Криворучко Софія, Чернівці
  6. Боднарь Василь, Клішківці
  7. Гасимова Ельвіра, Хмельницький

15.40 – 16.30 перерва

ІI вікова категорія

16:30

  1. Глуховська Валерія, Васильків
  2. Кучай Катерина, Васильків
  3. Степанова Аліса, Васильків
  4. Олару Наталія, Чернівці
  5. Наконечна Марія, Чернівці
  6. Унгурян Дар’я, Хотин
  7. Ткачук Анастасія, Хотин
  8. Шевчук Аліна, Чернівці
  9. Ткачук Ангеліна, с. Клішківці

10.Джуман Олена-Марія, Львів

ІІI вікова категорія

18:20

  1. Петруняк Світлана, Чернівці
  2. Нікорич Марія, Чернівці
  3. Войнорович Катерина-Валерія, Чернівці
  4. Лихота Олександра, Київ
  5. Цикал Вікторія, Звенигородка
  6. Каланча Анна-Марія, Чернівці
  7. Попельовська Анастасія-Марія

V вікова категорія

19:20

  1. Вєлєв Володимир, Сарата
  2. Кирстюк Олександра, Чернівці

Конкурсні виступи учасників номінації
«Народний сольний спів»

ІI вікова категорія

19:45

  1. Якобець Даніела, Чернівці

ІІI вікова категорія

19:55

  1. Петруняк Світлана, Чернівці

15.05.2019, середа

Конкурсні виступи учасників номінації
«Естрадний сольний спів»

IV вікова категорія

10:00

  1. Клим Олена, Чернівці
  2. Солонар Яна, Чернівці
  3. Дяченко Людмила, Чернівці
  4. Крива Анастасія, Чернівці
  5. Стадник Таїсія, Чернівці
  6. Чорна Анна, Львів
  7. Калинич Євгенія, Берегомет
  8. Гева Анастасія, Сторожинець
  9. Зварич Олена, Чернівці
  10. Мельникова Тетяна, Чернівці
  11. Камбур Вікторія, Чернівці
  12. Федоряк Олеся, Чернівці
  13. Бойко Оксана, Чернівці
  14. Руснак Наталя, Чернівці

Конкурсні виступи учасників номінації
«Народний сольний спів»

IV вікова категорія

12:30

  1. Захарчук Людмила, Чернівці
  2. Калинич Євгенія, Берегомет
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.