Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ПОРЯДОК КОНКУРСНИХ ВИСТУПІВ

Шановні учасники конкурсу!
Результати прослуховувань будуть опубліковані
на офіційному сайті 26 квітня.

23.04.2018

Номінація «Академічний сольний спів»

16.00-17.00

І вікова категорія (співати одразу два твори)

  1. Сторожук Станіслав, м. Чернівці
  2. Цвик Софія, м. Чернівці

ІІ вікова категорія (співати одразу два твори)

  1. Житняковська Єлизавета, м. Харків
  2. Гончарук Софія, с.м.т. Лужана
  3. Балавлюк Олена, с. Великий Кучурів
  4. Гуцул Макарій, м. Чернівці
  5. Іванова Лілія, м. Чернівці
  6. Климовська Ірина, м. Кривий Ріг
  7. Костенюк Анна, м. Чернівці
  8. Захаров Ярослав, м. Кривий Ріг

23.04.2018

Номінація «Естрадний сольний спів»

16.30 – 18.20

І вікова категорія (співати перший твір за списком, з 1 по 5 учасник, другий твір також за списком, з 1 по 5 учасник)

  1. Руснак Ольга, с. Колінківці
  2. Корольова Єлизавета, м. Слов’янськ
  3. Гасимова Ельвіра, м. Хмельницький
  4. Преображенська Дар’я, м. Чернівці
  5. Сидорчук Вероніка, м. Харків

ІІ вікова категорія (співати перший твір за списком, з 1 по 4 учасник, другий твір також за списком, з 1 по 4 учасник)

  1. Пристайко Дана, м. Чернівці
  2. Ластівка Анастасія, м. Чернівці
  3. Комісарчук Максим, м. Чернівці
  4. Прокопець Іулія, м. Чернівці

Номінація «Народний сольний спів»

ІІ вікова категорія (співати одразу два твори)

  1. Якобець Данієла, м. Чернівці

24.04.2018

Номінація «Академічний сольний спів»

11.00 – 12.00

ІІІ вікова категорія (співати одразу два твори)

  1. Пилипчук Ганна, м. Чернівці
  2. Іваніцька Валентина, м. Надвірна
  3. Коробов Іван, м. Харків
  4. Товт Катерина, м. Ужгород
  5. Ковальчик Даниїла, м. Ужгород
  6. Стеблей-Дрібна Анастасія, м. Чернівці
  7. Домащук Олександра, м. Рівне
  8. Шандро Андрій, м. Чернівці
  9. Чепканич Олег, м. Ужгород
  10. Кузьма Ганна, м. Ужгород
  11. Чаплак Анна, м. Чернівці

12.00 – 13.30

ІV вікова категорія (співати одразу два твори)

  1. Мельник Дмитро, с. Молниця
  2. Рокочук Анастасія, м. Чернівці
  3. Івахів Оксана, м. Івано-Франківськ
  4. Гева Анастасія, м. Сторожинець
  5. Витошко Анастасія, м. Хмельницький
  6. Сімонова Катерина, м. Чернівці
  7. Чжао Мен, м. Луань (Китай)
  8. Парасківа Іван, м. Чернівці
  9. Карнаухова Анна, м. Полтава
  10. Пинчук Оксана, м. Івано-Франківськ
  11. Списюк Сергій, м. Полтава

ПЕРЕРВА 13.30 – 15.00

15.00 – 17.30

ІV вікова категорія (співати одразу два твори)

  1. Чжао Ямей, м. Луань (Китай)
  2. Заболотнюк Надія, м. Чернівці
  3. Вересюк Марія, м. Хмельницький
  4. Компанець Руслана, м. Київ
  5. Ільницька Оксана, м. Івано-Франківськ
  6. Гостюк Анна, м. Чернівці
  7. Богданович Владислав, м. Полтава
  8. Руснак Наталя, м. Чернівці

17.30 – 18.40

ІV вікова категорія (співати одразу два твори)

  1. Чжан Їнь, м. Луань (Китай)
  2. Добров’як Максим, м. Чернівці
  3. Вірста Іван, м. Чернівці
  4. Пшеничко Алла, м. Чернівці
  5. Горних Ольга, м. Львів
  6. Сюй Вей Вей, Китай
  7. Лялькіна Яна, м. Рівне
  8. Фігура Назар, м. Івано-Франківськ
  9. Івасюк Ольга, м. Чернівці

18.40 – 19.00

V вікова категорія (співати одразу два твори)

  1. Іконяк Микола, м. Чернівці
  2. Чжан Чун, Китай

24.04.2018

Номінація «Естрадний сольний спів»

11.00 – 12.30

ІІІ вікова категорія (співати перший твір за списком, з 1 по 11 учасник, другий твір також за списком, з 1 по 11 учасник)

  1. Попова Софія, м. Харків
  2. Чаплак Анна, м. Чернівці
  3. Білецька Майя, м. Харків
  4. Штефуник Юлія, м. Чернівці
  5. Хоміга Даніела, м. Чернівці
  6. Задорожна Антоніна, м. Київ
  7. Щетініна Вероніка, м. Харків
  8. Женжеруха Андрій, м. Полтава
  9. Савчук Максим, м. Хмельницький
  10. Кондратюк Анастасія, м.Полтава
  11. Тирон Оксана, м.Чернівці

12.30 – 13.30

ІV вікова категорія (співати перший твір за списком, з 1 по 8 учасник, другий твір також за списком, з 1 по 8 учасник)

  1. Камбур Вікторія, м. Чернівці
  2. Калинич Євгенія, смт. Берегомет
  3. Гавянець Христина, м. Чернівці
  4. Закурдаєва Юлія, м.  Київ
  5. Дяченко Людмила, м.Чернівці
  6. Босенко Анастасія, м. Полтава
  7. Стругар Таїсія, м. Чернівці
  8. Костя Ігор, м. Чернівці

ПЕРЕРВА 13.30 – 15.00

15.00 – 17.00

ІV вікова категорія (співати перший твір за списком, з 9 по 20 учасник, другий твір також за списком, з 9 по 20 учасник)

  1. Буріка Анастасія, м. Полтава
  2. Чебан Маріанна, м. Чернівці
  3. Лукашук Дарина, м. Київ
  4. Скібіцька Анастасія, м. Київ
  5. Крилова Олександра, м. Кам’янець-Подільський
  6. Чжан Хой, м. Луань (Китай)
  7. Пайлик Андрій, м. Чернівці
  8. Бойко Оксана, м. Чернівці
  9. Позираєва Дар’я, м. Слов’янськ
  10. Лутчак Ірина, м. Чернівці
  11. Клим Олена, м. Чернівці
  12. Петрюк Богдан, м. Чернівці

17.00 – 17.30

V вікова категорія (співати одразу два твори)

  1. Гуска Ольга, м.Чернівці

Номінація «Народний сольний спів»

ІІІ вікова категорія (співати одразу два твори)

  1. Петруняк Світлана, м. Чернівці

ІV вікова категорія (співати одразу два твори)

  1. Джейкоб Алан, Індія

25.04.2018

Номінація «Ансамблі»

11.00 – 11.20

ІІ вікова категорія (співати одразу два твори)

  1. Ансамбль хлопчиків «Зірка надії», м. Чернівці
  2. Дует Слепінюк Джулія, Ряба Катерина, м. Чернівці
  3. Дует «Cover», м. Хмельницький

Номінація «Хоровий спів»

11.20 – 13.30

І вікова категорія

  1. Хор «Райдуга», м. Хмельницький
  2. Хор хлопчиків «Менестрелі», м. Київ
  3. Хор «Райдуга», м. Хмельницький

ІІ вікова категорія

  1. Дитячий хор «Scherzo», м.Чернівці
  2. Зразковий дитячий хор «Кредо», м. Рівне

V вікова категорія

  1. Народна аматорська чоловіча хорова капела «Дзвін», м. Чернівці
  2. Чоловіча хорова капела ім. Б. Волосянка «Сурма», м. Івано-Франківськ
  3. Народна хорова капела «Мрія», м. Львів
  4. Народний аматорський хор «Любисток», с. Коболчин
  5. Дівочий хор «Зґарда», м. Львів-Винники
  6. Народний аматорський ансамбль пісні та танцю «Трембіта», м. Чернівці

26.04.2018

Номінація «Ансамблі»

10.00 – 11.30

ІІІ вікова категорія (співати одразу два твори)

  1. Дует бандуристок «DiaSof», м. Дніпро
  2. Вокальний дует «Primavera», м. Ужгород
  3. Дует «Подружки», м. Чернівці

ІV вікова категорія (співати одразу два твори)

  1. Дует «Speranta», м. Чернівці
  2. Вокальна формація «Весняний подих», м. Чернівці
  3. Студентський фольклорний ансамбль «Буковиночка», м. Чернівці
  4. Квартет «ТеМІрО», м. Чернівці

V вікова категорія (співати одразу два твори)

  1. Народний аматорський вокальний ансамбль «Мальви», м. Полтава
  2. Фольклористичний колектив «Дана», м. Харків
  3. Народне аматорське вокальне тріо «Оріана», м. Гоща, Рівненська обл.
  4. Студентський вокальний ансамбль «БукМед», м. Чернівці
  5. Гурт «Сина квітка», м. Чернівці

Номінація «Хоровий спів»

11.30 – 13.30

ІІІ вікова категорія

  1. Жіночий хор «Cantabile», м. Кишинів
  2. Хор студентів музичного училища «Subito», м. Чернівці
  3. Хор студентів музичного училища, м. Рівне

ІV вікова категорія

  1. Жіночий хор «Anima», м. Чернівці
  2. Жіночий хор «Anima», м. Харків
  3. Студентський мішаний хор, м. Івано-Франківськ
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.