Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ACOUSTIC REPUTATIONS OF PARTICIPANTS

МАРМУРОВА ЗАЛА
(ЧНУ імені Юрія Федьковича)

 13.05.2019, понеділок

18:00

  1. Черниш Ганна, Чернівці
  2. Гордяк Любов, Чернівці
  3. Мельник Анастасія, Чернівці
  4. Слепінюк Джулія, Чернівці
  5. Марчук Діана-Марія, Чернівці
  6. Гриценко Олександра, Чернівці

19.00

  1. Янь Менькунь, КНР
  2. Цзянь Тяньюй, КНР
  3. Парасківа Іван, Чернівці
  4. Ірина-Соломон Еліза-Парасківа, Румунія
  5. Меньков Валентин, Чернівці

14.05.2019, вівторок

9:30

  1. Мороз Поліна, Хмельницький
  2. Баранов Любомир, Хмельницький
  3. Павленко Емілія, Київ
  4. Мариняк Софія, Львів

10:30-11:15

  1. Джуман Олена-Марія, Львів
  2. Сингаївська Марія, Васильків
  3. Червенко Катерина, Васильків

15:30 -16.30

  1. Доколова Софія, Хмельницький
  2. Сугай Мирослава, Хмельницький
  3. Кушніренко Анна, Київ
  4. Рандюк Романа, Вижниця
  5. Щур Володимир, Хмельницький
  6. Усик Марія, Чернігів
  7. Лось Світлана, Житомир
  8. Пренделас Наталія, Біла Церква

14.05.2019, вівторок

19:00

  1. Дует Костя Ігор та Петрюк Ніколетта, Чернівці
  2. Тріо бандуристок «Троянда», Чернівці
  3. Маркович Роман, Львів
  4. Дует; Марія Сингаївська та Олександра Лисенко, Васильків
  5. Зразковий хор «Радість», Васильків
  6. Ансамбль пісні і танцю «Трембіта» БДМУ, Чернівці

15.05.2019, середа

8:30

  1. Куделько Даша, с. Клішківці
  2. Деордійчук Вікторія, с. Клішківці
  3. Ансамбль «Веселі нотки-малючки», с. Клішківці
  4. Манзюк Володимир, Хмельницький
  5. Мигович Микола, Львів
  6. Пилип’юк Юліана, Івано-Франківськ
  7. Дроник Соломія, Івано-Франківськ

14.00-14.40

  1. Народна аматорська чоловіча хорова капела «Дзвін» ім. Т. Стінкового викладачів та співробітників ЧНУ імені Юрія Федьковича, Чернівці
  2. Ансамбль «Веселкові ноти», Чернівці
  3. Вокальний ансамбль, Чернівці
  4. Тріо «Мрії», Чернівці

15:40

  1. Вокальний ансамбль «Мрія», Київ
  2. Хор хлопчиків «Vivace», Чернівці
  3. Хор «Камертон», Чернівці
  4. Дитячий хор «Scherzo», Чернівці
  5. Вокальний ансамбль «Melos», Вінниця

17:30

  1. Народний аматорський хор «Деснянські зорі», село Вища Дубечня, Київська область
  2. 2.Хор «Жайвір», Полтава
  3. 3.Дует «Любисток», Полтава

16.05.2019, четвер

8:30

  1. Хор «Диво калинове», село Рахни-Лісові
  2. Аматорський камерний хор, Умань
  3. Хорова група народного ансамблю пісні і танцю «Колос», Київ

9:00

  1. Народний аматорський педагогічний вокальний ансамбль «Оберіг», Біла Церква
  2. Студентський академічний хор музичного училища ім. Д. Січинського, Івано-Франківськ
  3. Вокальний квартет «Бельканто», Івано-Франківськ
  4. Академічний хор «Сонячний струм», Теребовля

16:00 – 16.20

  1. Ансамбль «Arcobaleno», Маріуполь

20.00

  1. Хор старших класів «Надія», Львів
  2. Дитячий хор «Capriccio»,Молдова

17.05.2019, п’ятниця

9:00

  1. Ансамбль «Веселі нотки», с. Клішківці
  2. Хор «Зоринка», Кропивницький

ПАЛАЦ АКАДЕМІЧНИЙ
«Естрадний сольний спів»

 14.05.2019, вівторок

9:30

  1. Клим Олена, Чернівці
  2. Петруняк Світлана, Чернівці (нар)
  3. Петруняк Світлана, Чернівці (естр)
  4. Гева Анастасія, Сторожинець
  5. Якобець Даніела, Чернівці
  6. Унгурян Дар’я, Хотин
  7. Ткачук Анастасія, Хотин

10:30

  1. Глуховська Валерія, Васильків
  2. Кучай Катерина, Васильків
  3. Степанова Аліса, Васильків
  4. Руснак Наталя , Чернівці
  5. Боднарь Василь, Клішківці
  6. Ткачук Ангеліна, с. Клішківці
  7. Цикал Вікторія, Звенигородка

11.30

  1. Гасимова Ельвіра, Хмельницький
  2. Гаврилян Ангеліна, Чернівці
  3. Криворучко Софія, Чернівці
  4. Олару Наталія, Чернівці
  5. Наконечна Марія, Чернівці
  6. Шевчук Аліна, Чернівці
  7. Попельовська Анастасія-Марія, Чернівці

12.30

  1. Нікорич Марія, Чернівці
  2. Войнорович Катерина-Валерія, Чернівці
  3. Каланча Анна-Марія, Чернівці
  4. Калинич Євгенія, Берегомет (нар)
  5. Калинич Євгенія, Берегомет (естр)
  6. Чорна Анна, Львів
  7. Бойко Оксана, Чернівці

13.30

  1. Джуман Олена-Марія, Львів
  2. Запаранюк Дарья, Чернівці
  3. Халілова Мадіна, Чернівці
  4. Вєлєв Володимир, Сарата
  5. Лихота Олександра, Київ
  6. Щукіна Анастасія, Чернівці

15.40-16.30

  1. Кирстюк Олександра, Чернівці
  2. Крива Анастасія, Чернівці
  3. Федоряк Олеся, Чернівці
  4. Дяченко Людмила, Чернівці
  5. Солонар Яна, Чернівці

«Естрадний сольний спів»

15.05.2019, середа

8:30

  1. Зварич Олена, Чернівці
  2. Захарчук Людмила, Чернівці
  3. Стадник Таїсія, Чернівці
  4. Мельникова Тетяна, Чернівці
  5. Камбур Вікторія, Чернівці
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.