Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

АКУСТИЧНІ РЕПЕТИЦІЇ УЧАСНИКІВ

НОМІНАЦІЯ «АКАДЕМІЧНИЙ СОЛЬНИЙ СПІВ»

МАРМУРОВА ЗАЛА
ЧНУ імені Юрія Федьковича (вул. Коцюбинського, 2)

22.04.2018

10.00 – 11.30

1. Чжан Чун
2. Сюй Вей Вей
3. Чжан Їнь
4. Чжао Ямей
5. Чжао Менї

 

11.30 – 13.00

6. Гостюк Анна
7. Добров’як Максим
8. Руснак Наталя
9. Парасківа Іван
10. Пшеничко Алла
11. Заболотнюк Надія
12. Сімонова Катерин

23.04.2018

10.00 – 10.45

1. Пилипчук Ганна
2. Чаплак Анна
3. Шандро Андрій
4. Стеблей-Дрібна Анастасія
5. Гева Анастасія

 

 

 

10.45 – 12.00

6. Житняковська Єлизавета
7. Гончарук Софія
8. Климовська Ірина
9. Захаров Ярослав
10. Сторожук Станіслав
11. Цвик Софія
12. Балавлюк Олена
13. Гуцул Макарій
14. Іванова Лілія
15. Костенюк Анна

18.00 – 19.30

1. Коробов Іван
2. Товт Катерина
3. Домащук Олександра
4. Чепканич Олег
5. Кузьма Ганна
6. Мельник Дмитро

 

19.30 – 21.30

7. Карнаухова Анна
8. Списюк Сергій
9. Богданович Владислава
10. Іконяк Микола
11. Вірста Іван
12. Івасюк Ольга
13. Рокочук Анастасія

24.04.2018

9.00 – 10.50

1. Компанець Руслана
2. Горних Ольга
3. Лялькіна Яна
4. Івахів Оксана
5. Витошко Анастасія
6. Пинчук Оксана
7. Вересюк Марія
8. Ільницька Оксана
9. Фігура Назар
10. Іваніцька Валентина
11. Ковальчик Даниїла

 

 НОМІНАЦІЯ «ЕСТРАДНИЙ СОЛЬНИЙ СПІВ»

ПАЛАЦ АКАДЕМІЧНИЙ
(вул. Шиллера, 9)

23.04.2018

9.30 – 11.30

1. Якобець Данієла (Народний сольний спів)
2. Корольова Єлизавета
3. Комісарчук Максим
4. Гасимова Ельвіра
5. Преображенська Дар’я
6. Сидорчук Вероніка
7. Пристайко Дана
8. Ластівка Анастасія
9. Руснак Ольга
10. Прокопець Іулія

11.30 – 14.00

11. Чаплак Анна
12. Штефуник Юлія
13. Хоміга Даніела
14. Тирон Оксана
15. Пайлик Андрій
16. Бойко Оксана
17. Лутчак Ірина
18. Клим Олена
19. Петрюк Богдан
20. Джейкоб Алан (Народний сольний спів)

19.00 – 21.00

1. Гуска Ольга
2. Гавянець Христина
3. Камбур Вікторія
4. Дяченко Людмила
5. Чебан Маріанна
6. Костя Ігор
7. Чжан Хой
8. Стругар Таїсія
9. Позираєва Дар’я
10. Петруняк Світлана (Народний сольний спів)

24.04.2018

9.00 – 10.50

1. Попова Софія
2. Білецька Майя
3. Задорожна Антоніна
4. Щетініна Вероніка
5. Женжеруха Андрій
6. Савчук Максим
7. Кондратюк Анастасія
8. Калинич Євгенія
9. Закурдаєва Юлія
10. Босенко Анастасія
11. Буріка Анастасія
12. Лукашук Дарина
13. Скібіцька Анастасія
14. Крилова Олександра

НОМІНАЦІЯ «ХОРОВИЙ СПІВ», «АНСАМБЛІ»

МАРМУРОВА ЗАЛА
ЧНУ імені Юрія Федьковича (вул. Коцюбинського, 2)

22.04.2018

13.00 – 16.00

1. Дитячий хор «Scherzo»
2. Дует «Speranta»
3. Студентський фольклорний ансамбль Буковиночка
4. Вокальна формація «Весняний подих»
5. Жіночий хор «Anima» (ЧНУ)
6. Народна аматорська чоловіча хорова капела «Дзвін»

24.04.2018

19.30 – 21.00

1. Дует Слепінюк Джулія, Ряба Катерина
2. Дует «Подружки»
3. Ансамбль хлопчиків «Зірка надії»
4. Хор «Райдуга» (акад.)
5. Хор «Райдуга» (естр.)
6. Квартет «ТеМІрО»
7. Студентський вокальний ансамбль «БукМед»

21.00 – 21.30

1. Народний аматорський вокальний  ансамбль «Мальви»
2. Народний аматорський ансамбль пісні та танцю «Трембіта»

 

 

25.04.2018

8.00 – 9.00

1. Народний аматорський хор «Любисток»
2. Чоловіча хорова капела ім. Б. Волосянка «Сурма»
3. Дует бандуристок «DiaSof»
4. Дівочий хор «Зґарда»

9.00 – 10.50

1. Народна хорова капела «Мрія»
2. Дует «Cover»
3. Зразковий дитячий хор «Кредо»
4. Хор хлопчиків «Менестрелі»

16.00 – 18.30

1. Жіночий хор «Anima» (ХНПУ)
2. Хор студентів музичного училища РДГУ
3. Хор студентів музичного училища «Subito»
4. Жіночий хор «Cantabile»

26.04.2018

8.00 – 10.50

1. Вокальний дует «Primavera»
2. Студентський мішаний хор (ПНУ)
3. Фольклористичний колектив «Дана»
4. Народне аматорське вокальне тріо «Оріана»
5. Гурт «Сина квітка»

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.