Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

ОРГКОМІТЕТ

Марусик Тамара  – голова оргкомітету, проректор з науково-педагогічної роботи з питань навчально-виховного процесу Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, професор, доктор історичних наук

Сафтенко Юлія – заступник голови оргкомітету, начальник управління культури Чернівецької міської ради

Кирстюк Олександра – відповідальний секретар, концертмейстер кафедри музики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Кушнір Лариса – координатор по роботі з учасниками, начальник відділу з виховної роботи та гуманітарної освіти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Олексюк Оксана  – координатор поселення учасників, методист відділу з виховної роботи та гуманітарної освіти Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Бойчук Ірина – координатор по роботі з журі, кандидат психологічних наук, доцент кафедри музики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Єсипенко Надія – координатор по роботі з іноземними учасниками, завідувач кафедри англійської мови Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, професор, доктор філологічних наук

Штефан Пурич – консультант з румунської сторони, проректор Сучавського університету імені Штефана Чел Маре (Румунія)

Ся Цзюань – консультант з китайської сторони, кандидат педагогічних наук, доцент університету Анхой (Китай)

Ткачук Олеся – координатор конкурсних програм, викладач кафедри музики Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Лісовий Вадим – музичний редактор, завідувач кафедри музики, кандидат педагогічних наук, доцент, Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Гатрич Вікторія – прес-центр, начальник відділу з інформаційної діяльності Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича, кандидат політичних наук

Бакай Василь – консультант з поліграфічних послуг, директор видавництва «Рута»

Годнюк Любов – інформаційно-програмне забезпечення, директор філії НТКУ ЧОДТРК

Зверева Анна – офіс-менеджер, провідний інженер відділу комппьютерної поліграфі та дизайну Луганського національного університету імені Тараса Шевченко

Есаулова Олена дизайнер, провідний інженер відділу комппьютерної поліграфі та дизайну Луганського національного університету імені Тараса Шевченко

Родіонов Дмитро – веб-програміст

Піцул Дар’я (м.Київ), Гатрич Вікторія (м.Чернівці) – ведучі концертних програм

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.