Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

Шановні друзі!

Просимо долучитися до реалізації проекту «СХІД+ЗАХІД=МИР»
та надати організаційну й фінансову допомогу.

Спонсори та партнери мають змогу розмістити свій логотип на сайті
та в фестивальному буклеті.

 

Мистецтво єднає!

Мистецтво є інтегральною частиною історії й культури нашої держави; воно займає вагоме місце у розвитку українського народу, в його єднанні й духовному зростанні, в усвідомленні себе могутньою і красивою нацією. І сьогодні, як ніколи важливо не забувати про мистецтво, адже воно не знає кордонів.

Проект «Схід+Захід=Мир», започаткований у Чернівецькому національному університеті імені Юрія Федьковича, має на меті налагодити мистецьку співпрацю між регіонами країни; створити об’єднавчу інтелектуальну платформу для представників навчальних, наукових та культурних середовищ України й зарубіжжя. Він сприятиме налагодженню співпраці молодих лідерів, громадських діячів, представників органів місцевого самоврядування і влади зі східного та західного регіонів країни для розробки і реалізації нових можливостей міжрегіонального співробітництва у форматі «Схід+ Захід=Мир».

У рамках проекту на високому академічному рівні реалізовуватимуться мистецькі проекти; презентації досягнень культури та обміни культурними досвідами.

Проект «Схід+Захід=Мир» ставить перед собою завдання інтегрувати нашу державу. Тож нехай саме мистецтво стане об’єднуючим чинником, який сприятиме розбудові незалежної України!

Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.