Want create site? Find Free WordPress Themes and plugins.

РЕЗУЛЬТАТИ ВИСТУПІВ УЧАСНИКІВ НОМІНАЦІЙ

Увага! Серед Лауреатів І ступеня у кожній номінації
буде визначено володаря Гран-прі

«Академічний сольний спів», І вікова категорія

  1. Баранов Любомир, Хмельницький  Лауреат І ступеня
  2. Черниш Ганна, Чернівці  Лауреат ІІІ ступеня

«Академічний сольний спів», ІІ вікова категорія

  1. Рандюк Романа, Вижниця Лауреат І ступеня
  2. Мариняк Софія, Львів Лауреат ІІ ступеня
  3. Слепінюк Джулія, Чернівці Лауреат ІІІ ступеня
  4. Сугай Мирослава, Хмельницький Дипломант IV ступеня
  5. Доколова Софія, Хмельницький Дипломант IV ступеня
  6. Кушніренко Анна, Київ Дипломант IV ступеня
  7. Мельник Анастасія, Чернівці Дипломант V ступеня
  8. Сингаївська Марія, Васильків Дипломант V ступеня

«Академічний сольний спів», ІІІ вікова категорія

  1. Щур Володимир, Хмельницький  Лауреат І ступеня
  2. Усик Марія, Чернігів  Лауреат І ступеня
  3. Марчук Діана-Марія, Чернівці Дипломант IV ступеня
  4. Червенко Катерина, Васильків Дипломант IV ступеня

«Академічний сольний спів», ІV вікова категорія

  1. Маркович Роман, Львів Лауреат І ступеня
  2. Дроник Соломія, Івано-Франківськ Лауреат ІІ ступеня
  3. Мигович Микола, Львів Лауреат ІІ ступеня
  4. Цзянь Тяньюй, КНР Лауреат ІІІ ступеня
  5. Парасківа Іван, Чернівці Лауреат ІІІ ступеня
  6. Янь Менькунь, КНР  Дипломант V ступеня

«Академічний сольний спів», V вікова категорія

  1. Ірина-Соломон Еліза-Парасківа, Румунія Гран-прі
  2. Лось Світлана, Житомир Лауреат І ступеня
  3. Меньков Валентин, Чернівці Дипломант IV ступеня
  4. Пренделас Наталія, Біла Церква Дипломант IV ступеня

«Естрадний сольний спів», І вікова категорія

  1. Гасимова Ельвіра, Хмельницький  Лауреат І ступеня
  2. Криворучко Софія, Чернівці Лауреат ІІ ступеня
  3. Запаранюк Дарья, Чернівці Дипломант IV ступеня
  4. Боднарь Василь, Клішківці  Дипломант V ступеня

«Естрадний сольний спів», ІІ вікова категорія

  1. Шевчук Аліна, Чернівці  Лауреат І ступеня
  2. Джуман Олена-Марія, Львів Лауреат ІІ ступеня
  3. Олару Наталія, Чернівці Дипломант IV ступеня
  4. Кучай Катерина, Васильків Дипломант IV ступеня

«Естрадний сольний спів», ІІІ вікова категорія

  1. Петруняк Світлана, Чернівці Лауреат І ступеня
  2. Каланча Анна-Марія, Чернівці  Лауреат І ступеня
  3. Попельовська Анастасія-Марія, Чернівці Лауреат ІІ ступеня
  4. Лихота Олександра, Київ  Лауреат ІІІ ступеня
  5. Нікорич Марія, Чернівці Дипломант IV ступеня
  6. Войнорович Катерина-Валерія, Чернівці Дипломант V ступеня

«Естрадний сольний спів», ІV вікова категорія

  1. Зварич Олена, Чернівці  Гран-прі
  2. Гева Анастасія, Сторожинець Лауреат І ступеня
  3. Клим Олена, Чернівці Лауреат ІІ ступеня
  4. Калинич Євгенія, Берегомет Лауреат ІІІ ступеня
  5. Руснак Наталя, Чернівці  Лауреат ІІІ ступеня
  6. Чорна Анна, Львів Лауреат ІІІ ступеня
  7. Бойко Оксана, Чернівці  Дипломант IV ступеня
  8. Стадник Таїсія, Чернівці Дипломант V ступеня
  9. Камбур Вікторія, Чернівці Дипломант V ступеня
  10. Федоряк Олеся, Чернівці Дипломант V ступеня

«Естрадний сольний спів», V вікова категорія

  1. Кирстюк Олександра, Чернівці Лауреат І ступеня

«Народний сольний спів», ІІ вікова категорія

  1. Якобець Даніела, Чернівці  Лауреат ІІ ступеня

«Народний сольний спів», ІІІ вікова категорія

  1. Петруняк Світлана, Чернівці  Гран-прі

«Народний сольний спів», ІV вікова категорія

  1. Калинич Євгенія, Берегомет   Лауреат І ступеня
  2. Захарчук Людмила, Чернівці  Лауреат ІІ ступеня

«Вокал-дебют»

  1. Гордяк Любов, Чернівці  Лауреат ІІІ ступеня
  2. Ансамбль «Веселі нотки-малючки», с. Клішківці  Лауреат ІІІ ступеня
  3. Манзюк Володимир, Хмельницький  Дипломант V ступеня
  4. Деордійчук Вікторія, с. Клішківці Дипломант V ступеня

«Ансамблі», І вікова категорія

  1. Ансамбль «Веселкові ноти», Чернівці Лауреат ІІ ступеня
  2. Ансамбль «Веселі нотки», с. Клішківці Лауреат ІІ ступеня
  3. Вокальний ансабль «Мрія», Київ Лауреат ІІІ ступеня

 

«Ансамблі», ІІ вікова категорія

  1. Тріо «Мрії», Чернівці   Лауреат І ступеня
  2. Дует: Марія Сингаївська, Олександра Лисенко, Васильків  Лауреат ІІІ ступеня
  3. Вокальний ансамбль, Чернівці  Дипломант IV ступеня

«Ансамблі», ІІІ вікова категорія

  1. Ансамбль «Arcobaleno», Маріуполь  Лауреат ІІ ступеня

«Ансамблі», ІV вікова категорія

  1. Дует: Костя Ігор, Петрюк Ніколетта, Чернівці  Лауреат ІІ ступеня

 

«Ансамблі», V вікова категорія

  1. Вокальний квартет «Бельканто», Івано-Франківськ  Лауреат І ступеня
  2. Дует «Любисток», Полтава  Лауреат ІІ ступеня
  3. Вокальний ансамбль «Melos», Вінниця  Лауреат ІІ ступеня
  4. Народний аматорський педагогічний вокальний ансамбль «Оберіг», Біла Церква Лауреат ІІ ступеня

«Хоровий спів», І вікова категорія

  1. Хор «Камертон», Чернівці  Лауреат ІІІ ступеня

«Хоровий спів», ІІ вікова категорія

  1. Хор «Зоринка», Кропивницький  Лауреат І ступеня
  2. Дитячий хор «Scherzo», Чернівці  Лауреат І ступеня
  3. Хор хлопчиків «Vivace», Чернівці  Лауреат ІІ ступеня
  4. Зразковий хор «Радість», Васильків  Лауреат ІІ ступеня
  5. Дитячий хор «Capriccio», Молдова  Дипломант ІV ступеня
  6. Хор старших класів «Надія», Львів  Дипломант V ступеня

«Хоровий спів», ІV вікова категорія

  1. Академічний хор «Сонячний струм», Теребовля   Лауреат І ступеня
  2. Студентський академічний хор музичного училища ім. Д. Січинського, Івано-Франківськ  Лауреат І ступеня

«Хоровий спів», V вікова категорія

  1. Український народний хор «Жайвір», Полтава  Лауреат І ступеня
  2. Ансамбль пісні і танцю «Трембіта» БДМУ, Чернівці  Лауреат І ступеня
  3. Хорова група народного ансамблю пісні і танцю «Колос», Київ  Лауреат І ступеня
  4. Аматорський камерний хор, Умань  Лауреат ІІ ступеня
  5. Народний аматорський хор «Деснянські зорі», село Вища Дубечня, Київська область  Лауреат ІІ ступеня
  6. Хор «Диво калинове», село Рахни-Лісові Лауреат ІІІ ступеня
  7. Народна аматорська чоловіча хорова капела «Дзвін» ім. Т. Стінкового викладачів та співробітників ЧНУ імені Юрія Федьковича, Чернівці  Лауреат ІІІ ступеня
Did you find apk for android? You can find new Free Android Games and apps.